skok na hlavní menu | menu sekce O společnosti


Úvod » O společnosti » Reference

Reference

Od svého vzniku realizovala společnost BP Consult stovky projektů, jak pro drobné klienty, tak pro významné společnosti a státní instituce.

Mezi ty nejmenší projekty patří především hydrogeologické posudky studní a vodních zdrojů a inženýrskogeologické průzkumy pro výstavbu rodinných domů, které jsou prováděny obvykle přímo pro fyzické osoby či jimi najaté projektanty a architekty.

Projekty střední velikosti jsou zastoupeny především nejrůznějšími inženýrsko-geologickými průzkumy, průzkumy znečištění a audity pro potřeby investorů, developerů a bank. Tyto projekty jsme mimo jiné realizovali pro společnosti Orifarm Group, Doosan Bobcat Equipment, SKANSKA, Atelier A8000, ENVIRON, Abbey, ASTON služby v ekologii, Město Klatovy, a řadu dalších českých a zahraničních společností.

Největší projekty byly firmou BP Consult realizovány pro následující klienty:

Popis Popis
Ekologický audit jedné ze tří slovenských distribučních společností pro účely stanovení ekologických závazků před její privatizací. Ekologický audit jedné ze tří slovenských distribučních společností pro účely stanovení ekologických závazků před její privatizací.
Analýza rizik a sanace staré ekologické zátěže v areálu závodu na výrobu elektroizolačních materiálů. Analýza rizik a sanace staré ekologické zátěže v areálu závodu na výrobu elektroizolačních materiálů.
Analýzy rizik a supervize sanačních zásahů v rámci procesu odstraňování ekologických škod vzniklých před privatizací. Analýzy rizik a supervize sanačních zásahů v rámci procesu odstraňování ekologických škod vzniklých před privatizací.
Posudky, průzkumy znečištění, analýzy rizik a sanace lokalit Armády ČR. Posudky, průzkumy znečištění, analýzy rizik a sanace lokalit Armády ČR.
Analýza rizik území kontaminovaného chlorovanými uhlovodíky pro potřeby řešení havarijní kontaminace podzemní vody. Analýza rizik území kontaminovaného chlorovanými uhlovodíky pro potřeby řešení havarijní kontaminace podzemní vody.

VytisknoutNahoru

Vyhledávání

česky | English